12.05.2021

• Χαραλάμπους): Γιάνσονς, Χαριδήμου, Σάαρ, Σκορδής, Στρουγκάρεβιτς, Κυπριανού, Παντελή (λ) (Παναγίδης, Αβερκίου, Κανάρης, Χριστοφορίδης, Σοφοκλέους).

• Στο πρώτο σετ το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο, με την Ομόνοια να διατηρεί συνεχώς ένα προβάδισμα δύο πόντων και στο τέλος να το κατακτά με 25-21.

• Στο τρίτο σετ, παρότι ο ΑΠΟΕΛ αντιστάθηκε όπως και στο πρώτο, η Ομόνοια το κατέκτησε και αυτό με 25-17, και τον αγώνα με 3-0.

• Στο δεύτερο σετ, ο ΑΠΟΕΛ ήταν ουσιαστικά εκτός παιχνιδιού, με τους πράσινους να κυριαρχούν και να το κερδίζουν εύκολα με 25-11.

23/01/21 21:03

Ήταν θέμα ανωτερότητας…

Ενημέρωση του Σωματείου για την χθεσινή ήττα του πετοσφαιρικού τμήματος από την Ομόνοια με 3-0: “Στην ανωτερότητα της ποιοτικότερης και πιο έμπειρης αντιπάλου του κρίθηκε ο αγώνας του πετοσφαιρικού ΑΠΟΕΛ απέναντι στην Ομόνοια το βράδυ της Παρασκευής, με την ομάδα μας να...