15.12.2019

Ήττα αλλά τίποτα δεν χάθηκε..

Αν και το παιχνίδι άρχισε ιδανικά για την ομάδα μας, η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη και ηττήθηκε με 2-1 στην Ιρλανδία από την Σάμροκ. Μόλις στο 5΄ο Παπουλής άνοιξε το σκορ με ένα πανέμορφο γκολ. Εννέα λεπτά αργότερα η Σάμροκ ισοφάρισε από στατική φάση....

Apollon1954.com

Aπευθείας ΚΟΚΚΙΝΗ ο Σακέττι

Απευθείας κόκκινη για τον Εστεμπάν Σακέττι στο 83ο λεπτό του αγώνα κόντρα στην Σάμροκ. Ο Αργεντιμός έκανε ένα δυνατό τάκλιν με τον διαιτητή να του δείχνει την κόκκινη και τον δρόμο για τα αποδυτήρια.

Apollon1954.com · ·

ΓΚΟΛΑΡΑ Παπουλή και 1-0! (VIDEO)

Με ένα εκπληκτικό γκολ του Φώτη Παπουλή η ομάδα μας βρίσκεται μπροστά στο σκορ κόντρα στην Σάμροκ. Το γκολ από τον αρχηό μόλις στο 5ο λεπτό.

Οι πρώτες εικόνες από το «Tallaght»

Στις 22:00 αρχίζει ο αγώνας της ομάδας μας κόντρα στην Σάμροκ στην Ιρλανδία. Δείτε τις πρώτες εικόνες που έρχονται από το «Tallaght»..

Mε 4 αλλαγές

Σε 4 αλλαγές στην εντεκάδα προχώρησε ο Σωφρόνης Αυγουστή σε σχέση με τον επαναληπτικό αγώνα κόντρα στην Ζάλγκίρις στο Γ.Σ.Π. Οι Μπεσάτ, Γιούστε,Παπουλής και Γιαννιώτας πήραν τις θέσεις των Βασιλείου,...

H εντεκάδα κόντρα στην Σάμροκ

Οι επιλογές Αυγουστή για τον αγώνα κόντρα στην Σαμρόκ. Μολ, Σακέτι, Μπεσάτ, Πίττας, Μάρκοβιτς, Ζελάγια, Πέδρο, Γιαννιώτας, Παπουλής, Σάλαϊ, Γιούστε.