05.03.2021

• Το Σωματείο με ανακοίνωση του ενημερώνει για την χθεσινή ήττα της καλαθοσφαιρικής μας ομάδας από την ΕΝΠ με 80-70 στο Παραλίμνι στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής της ΟΠΑΠ Basket League.

• Η εξέλιξη του αγώνα Σήμερα, ο ΑΠΟΕΛ ουσιαστικά πλήρωσε με ήττα το κακό πρώτο δεκάλεπτο του σημερινού αγώνα, χωρίς να καταφέρει ποτέ-παρά την προσπάθεια που κατέβαλε- να επιστρέψει στη διεκδίκηση του παιχνιδιού.

• Στη 2η περίοδο η ομάδα μας βρισκόταν συνεχώς πίσω στο σκορ, με τη μέγιστη διαφορά να φθάνει στους 14 πόντους (37-23) και τη μικρότερη στους 5 (21-16).

• Στο 3ο δεκάλεπτο οι γαλαζοκίτρινοι δεν υστέρησαν, αλλά ούτε και υπερτέρησαν του αντιπάλου.

15/01/21 13:44

Τρίτη σερί ήττα στο 2021

Το Σωματείο με ανακοίνωση του ενημερώνει για την χθεσινή ήττα της καλαθοσφαιρικής μας ομάδας από την ΕΝΠ με 80-70 στο Παραλίμνι στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής της ΟΠΑΠ Basket League. Η ανακοίνωση: “Στους δύο αγώνες που του απομένουν για να ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις...