17.07.2019

• Πλέον τα πάντα βρίσκονται στην απόλυτη ισορροπία με τον αγώνα στη Σάλα Αφροδίτη, τον τρίτο στα πλέϊ – οφς να κρίνεται άκρως καθοριστικός αφού όποια ομάδα κερδίσει θα αποκτήσει προβάδισμα στις νίκες.

• ΛΟΙΖΟΥ): Κασαμπαλής, Χάλαντα, Χρυσοστόμου, Γεωργίου,Νίκιτιν,Δημητρίου – Λίμπερο: Παντελή.

• Στο δεύτερο σετ ο Green AIR Παφιακός προσπάθησε να ισοφαρίσει, αλλά το ΑΠΟΕΛ πήρε το ζητούμενο κερδίζοντας 25-22 σε 30 λεπτά και πήρε αέρα δυο σετ.

• ΑΛΕΞΑΝΤΕΡΣΕΝ): Ασπιώτης, Ουϊλιαν, Ευσταθίου,Οικονομίδης, Χους, Κνέζεβιτς – Λίμπερο: Παπαχριστοδούλου.

23/02/19 11:22

Πετόσφαιρα: Νίκες για ΑΠΟΕΛ και ΟΜΟΝΟΙΑ

Ισοφάρισε με… συνοπτικές διαδικασίες «ΛΕΥΚΟΘΕΟ»: ΑΠΟΕΛ – Green Air ΠΑΦΙΑΚΟΣ 3-0 (25-16, 25-22, 25-17) Με συνοπτικές διαδικασίες το ΑΠΟΕΛ κέρδισε μετά από εκπληκτική εμφάνιση στο «Λευκόθεο» τον Green Air Παφιακό με 3-0 σετ και ισοφάρισε τους προημιτελικούς των πλέϊ –οφς...