13.04.2021

• Σε ένα μέτριο προς θέαμα ημίχρονο η Ομάδα μας κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 27ο λεπτό με ένα εκπληκτικό σουτ του Γιώργου Εφραίμ έξω από την περιοχή σημειώνοντας το 1-0 στην αναμέτρηση.

• Το παιχνίδι συνεχίστηκε χωρίς ιδιαίτερες φάσεις μέχρι το τελευταίο πεντάλεπτο που η Ομάδα μας έχασε μία διπλή εξαιρετική ευκαιρία με τον Κλωναρίδη και τον Εφραίμ να μην μπορούν να νικήσουν των Καϊκέ.

• Ακολούθως ο ΘΡΥΛΟΣ έβγαλε αντίδραση και ευτύχησε να σκοράρει με τον Γιώργο Εφραίμ στο 27΄.

• Να σημειώσουμε ότι είναι το πρώτο τέρμα του 31χρονου στο φετινό πρωτάθλημα.

09/01/21 20:54

Ο Εφραίμ έδωσε την λύση (ημίχρονο)

Σε ένα μέτριο προς θέαμα ημίχρονο η Ομάδα μας κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 27ο λεπτό με ένα εκπληκτικό σουτ του Γιώργου Εφραίμ έξω από την περιοχή σημειώνοντας το 1-0 στην αναμέτρηση. Να σημειώσουμε ότι είναι το πρώτο τέρμα του 31χρονου στο φετινό πρωτάθλημα. Η Ομάδα...