21.07.2019

• Δύο γκολ πέτυχε ο Γιώργος Ποντικός ενώ από ένα οι Χαράλαμπος Χαραλάμπους, Λοΐζος Λοΐζου και Γιώργος Κακουλλής.

• Μεγάλη νίκη πέτυχε η ΟΜΟΝΟΙΑ U19 καθώς επιβλήθηκε της ΑΕΛ με 5-0 στο Ηλίας Πούλλος για την 20η αγωνιστική.

• Πλέον, η ΟΜΟΝΟΙΑ βρίσκεται στους επτά βαθμούς με απολογισμό δύο νίκες, μία ισοπαλία και μία ήττα, ενώ έχει και παιχνίδι λιγότερο (εξ αναβολής με τη Νέα Σαλαμίνα).

• Το πρώτο ημίχρονο τέλειωσε χωρίς γκολ, με την ομάδα μας να ανεβάζει στροφές στο δεύτερο μέρος και να φτάνει σε μια ευρεία νίκη που την διατηρεί στην κορυφή στο +4 από τον δεύτερο ΑΠΟΕΛ.

08/03/19 12:40

Ο απολογισμός των επίλεκτων ομάδων

Τέσσερις νίκες, μία ήττα και μία ισοπαλία ήταν ο απολογισμός των επίλεκτων ομάδων της Ακαδημίας της ΟΜΟΝΟΙΑΣ το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε. Μεγάλη νίκη πέτυχε η ΟΜΟΝΟΙΑ U19 καθώς επιβλήθηκε της ΑΕΛ με 5-0 στο «Ηλίας Πούλλος» για την 20η αγωνιστική. Το πρώτο ημίχρονο...