18.09.2019

• Το υπόλοιπο πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής: Παρασκευή, 23 Αυγούστου Νέα Σαλαμίνα - Πάφος 1-2 Κυριακή, 25 Αυγούστου 19:00 ΑΕΛ - Ανόρθωση (Cytavision Sports 1 HD) Δευτέρα, 26 Αυγούστου 19:00 Ε.Ν.

• Σε αγώνα για την πρώτη αγωνιστική, νίκησε εκτός έδρας με 2-1 τη Δόξα Κατωκοπιάς και πήρε τους πρώτους της τρεις βαθμούς.

• Ο Ντάρμπισαϊρ με κεφαλιά άνοιξε το σκορ στο 25ο λεπτό και ο Μποτεάκ με απευθείας φάουλ πέτυχε το τελικό 2-0 στο 61'.

• Ο αγώνας έγινε στο Μακάρειο Στάδιο στην παρουσία αρκετών χιλιάδων θεατών.

25/08/19 13:31

Νικηφόρο ξεκίνημα για την Ομόνοια στο Πρωτάθλημα Cyta

Νικηφόρο ξεκίνημα για την Ομόνοια στο Πρωτάθλημα Cyta. Σε αγώνα για την πρώτη αγωνιστική, νίκησε εκτός έδρας με 2-1 τη Δόξα Κατωκοπιάς και πήρε τους πρώτους της τρεις βαθμούς. Ο Ντάρμπισαϊρ με κεφαλιά άνοιξε το σκορ στο 25ο λεπτό και ο Μποτεάκ με απευθείας φάουλ πέτυχε...