19.09.2019

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ

• Ο Ντούσαν Κέρκεζ επέλεξε τους παρακάτω 11 για το πρώτο φιλικό κόντρα στη Ζάμαλεκ.. Πρόσεκ, Κυριάκου, Γκόνταλ, Τεσέιρα, Γουίλερ, Νταβόρ, Μουστάκης, Γερολέμου, Παντελή, Κωσταντινίδης, Χουράδο

• Η ομάδαντου Ντούσαν Κέρκεζ επικράτησε με 4-3 σε ένα αγώνα με πολλές ανοτροπές.

• Στο 37΄ η Ζάμαλεκ προηγήθηκε εκ νέου με τον Ιμπραχίμ, ενώ τέσσερα λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι έκαναν το 3-1 με τον Ελσαγιέτ.

• Στην επανάληψη η ΑΕΛ μείωσε στο 55΄ με τον Αβραάμ, ενώ στο 87΄ ο Αντάμοβιτς ισοφάρισε με σουτ εντός περιοχής.

05/07/19 21:47

Νικηφόρο το πρώτο φιλικό κόντρα στην Ζάμαλεκ

Νικηφόρο ήταν το πρώτο φιλικό προετοιμασίας της ομάδας μας κόντρα στην Αιγυπτιακή Ζάμαλεκ. Η ομάδαντου Ντούσαν Κέρκεζ επικράτησε με 4-3 σε ένα αγώνα με πολλές ανοτροπές. Το σκορ άνοιξε μ στο 4΄ η Ζάμαλεκ με τον Μαντμούλι. Τέσσερα λεπτά αργότερα ο Γερολέμου, έκανε το...