19.06.2019

• Δεν τα κατάφερε να ολοκληρώσει το ντάμπλ η ομάδα μας αφού ηττήθηκε στον τελικό με 2-0 αό την ΑΕΛ.

• Στο 10ο λεπτό ο Αβραάμ εκτέλεσε το κόρνερ και ο Ντόσα Τζούνιορ με κεφαλιά έκανε το 0-1 για την ΑΕΛ!

• Στο 29΄ο Σόουζα έπιασε την κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ντε Βινσέντι αλλά ο Βοζίνια ήταν σε ετοιμότητα και απέκρουσε.

• Στο 17ο λεπτό Νιλς επιχείρησε ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως δεν βρήκε στόχο, ενώ 2 λεπτά μετά ο Βοζίνια απέκρουσε το σουτ του Ιωάννου.

25/05/19 15:51

Ήττα στον τελικό

Δεν τα κατάφερε να ολοκληρώσει το ντάμπλ η ομάδα μας αφού ηττήθηκε στον τελικό με 2-0 αό την ΑΕΛ. Ο αγώνας: Α΄ΗΜΙΧΡΟΝΟ Στο 5ο λεπτό ο Νταβόρ έκανε ένα σουτ από απόσταση αλλά ο Βάτερμαν ήταν σε ετοιμότητα και απέκρουσε. 2 λεπτά μετά ένα σουτ του Νατέλ υπό πίεση, βρήκε...