29.11.2020

• Επόμενος αντίπαλος μας σε μονό παιχνίδι στο ΓΣΠ ο Απόλλωνας σε ματς που θα γίνει στις 16 Δεκεμβρίου.

• Με τους Ουζόχο, Αποστολάκη και Ντίας (έπαιξε αλλαγή) να κάνουν επίσημο ντεμπούτο.

• Ανέβασε απόδοση ο Θρύλος μας στο ξεκίνημα της επανάληψης και έφτασε σε τρίτο γκολ στο 54’ με τον Ανουάρ, ενώ στο 56’ έχασε πέναλτι ο Εφραίμ που έστειλε τη μπάλα έξω.

• Ο Ελλαδίτης αμυντικός άνοιξε το σκορ στο 40’, ενώ δύο λεπτά αργότερα ο Ατζίλι με εξαιρετικό γκολ διπλασίασε τα γκολ για την Ομάδα μας.

28/10/20 19:51

Εύκολη πρόκριση με… δοκιμές

Με αρκετές αλλαγές στην σύνθεση της, με υπηρεσιακούς προπονητές τους Λ. Χατζηλούκα, Νούνο Μοράις, η Ομάδα μας κατάφερε να βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα, μετά από ένα μήνα Ο Θρύλος μας επικράτησε στο Μακάρειο της ΠΑΕΕΚ με 4-0 και πήρε το εισιτήριο της πρόκρισης για τη φάση...