21.02.2019

• Ο ΑΠΟΕΛ κέρδισε την Αραράτ με 1-6 για τη 15ηαγωνιστική του πρωταθλήματος Futsal και έκανε αποφασιστικό βήμα για κατάληψη της 1ηςθέσης στην κανονική περίοδο.

• Η ομάδα μας θα έχει την ευκαιρία την ερχόμενη Πέμπτη 14 Φεβρουαρίου απέναντι στην ΑΜΕΚ Καψάλου στο Λευκόθεο να κλειδώσει την πρωτιά.

• Πριν την έναρξη του σημερινού αγώνα και μετά από αίτημα του ΑΠΟΕΛτηρήθηκε μονόλεπτος σιγή στη μνήμη του Γαβρίλη μας.

• Οι φουτσαλιστές του κ. Γιάννου Μυλωνά σκόραραν από 3 τέρματα σε κάθε ημίχρονο και πανηγύρισαν το τρίποντο με 1-6.

08/02/19 12:35

Εύκολη νίκη και στο +5

Ο ΑΠΟΕΛ κέρδισε την Αραράτ με 1-6 για τη 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος Futsal και έκανε αποφασιστικό βήμα για κατάληψη της 1ης θέσης στην κανονική περίοδο. Η ομάδα μας θα έχει την ευκαιρία την ερχόμενη Πέμπτη 14 Φεβρουαρίου απέναντι στην ΑΜΕΚ Καψάλου στο Λευκόθεο να κλειδώσει...