21.11.2019

• Βάσεις πρόκρισης για την ομάδα μας μετά την νίκη με 2-0 στην έδρα της Ζάλγκιρις για τον πρώτο αγώνα του Α΄προκριματικού του Europa League.

• Ντεπούτο με την γαλάζια φανέλα έκαναν οι Μολ,Μπεσάτ,Γκαγμπέ,Αγκίρε και Σάλαι.

• Ο αγώνας: 2′ Ευκαιρία για τον Απόλλωνα μετά από εκτέλεση φάουλ του Μάρκοβιτς, ο Σαρδινέρο έπιασε το σουτ με την μπάλα να περνά λίγο πιο δεξιά από το κάθετο δοκάρι της εστίας του Μικεγιόνις.

• Tα γκολ πέτυχαν οι Πίττας στο 20ο λεπτό και Ζελάγια με πέναλτι στις καθυστερήσεις.

11/07/19 21:54

Διπλό πρόκρισης με Πίττα και Ζελάγια!

Βάσεις πρόκρισης για την ομάδα μας μετά την νίκη με 2-0 στην έδρα της Ζάλγκιρις για τον πρώτο αγώνα του Α΄προκριματικού του Europa League. Tα γκολ πέτυχαν οι Πίττας στο 20ο λεπτό και Ζελάγια με πέναλτι στις καθυστερήσεις. Ντεπούτο με την γαλάζια φανέλα έκαναν οι Μολ,Μπεσάτ,Γκαγμπέ,Αγκίρε...