20.03.2019

• Χρυσές οι αλλαγές των Nατελ και Μπαλόνγκ αφού με τα γκολ τους, έφεραν τούμπα το 0-1 του πρώτου ημιχρόνου.

• Ο ΑΠΟΕΛ πήρε την νίκη με 2-1 κόντρα στην Δόξα, για τον πρώτο αγώνα της Β΄φάσης του κυπέλλου.

• Στο 12′ πήρε προβάδισμα με αυτογκόλ του Βούρου, αλλά το τέρμα κακώς δεν μέτρησε καθώς υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ ο Ασαμόα.

• Το παιχνίδι: Στο πρώτο ημίχρονο, το ΑΠΟΕΛ φάνηκε να επηρεάζεται από τις πολλές αλλαγές στην αρχική εντεκάδα, με την Δόξα να αιφνιδιάζει στο πρώτο 20λεπτο.

09/01/19 02:12

«Χρυσές» αλλαγές Νατέλ-Μπαλόνγκ γύρισαν τον αγώνα

Ο ΑΠΟΕΛ πήρε την νίκη με 2-1 κόντρα στην Δόξα, για τον πρώτο αγώνα της Β΄φάσης του κυπέλλου. Χρυσές οι αλλαγές των Nατελ και Μπαλόνγκ αφού με τα γκολ τους, έφεραν τούμπα το 0-1 του πρώτου ημιχρόνου. Ο επαναληπτικός θα διεξαχθεί στις 06/02 στο «Μακάρειο». Το παιχνίδι:...