13.04.2021

• Ο πετοσφαιρικός ΑΠΟΕΛ γνώρισε χθες την ήττα με 3-1 από την Ανόρθωση με αποτέλεσμα να αποκλειστεί από τον θεσμό του κυπέλλου.

• Χαραλάμπους): Γιάνσονς, Χαριδήμου, Σάαρ, Σκορδής, Στρουγκάρεβιτς, Κυπριανού, Παντελή (λ)(Αβερκίου, Χριστοφορίδης, Σοφοκλέους, Κανάρης)”

• Στο δεύτερο και στο τρίτο σετ η Ανόρθωση, εμφανώς ανεβασμένη, βρισκόταν διαρκώς μπροστά στο σκορ, κατακτώντας και τα δύο σετ με 25-13 και 25-17, αντίστοιχα.

• Το 3-2 του πρώτου αγώνα δεν αποδείχθηκε αρκετό τελικά για να μας δώσει την πρόκριση στου 8.

13/02/21 10:59

Χάθηκε η πρόκριση σε…λεπτές ισορροπίες

Ο πετοσφαιρικός ΑΠΟΕΛ γνώρισε χθες την ήττα με 3-1 από την Ανόρθωση με αποτέλεσμα να αποκλειστεί από τον θεσμό του κυπέλλου. Το 3-2 του πρώτου αγώνα δεν αποδείχθηκε αρκετό τελικά για να μας δώσει την πρόκριση στου «8». Η ενημέρωση από το Σωματείο: “Η νίκη με 3-2 στον...