02.03.2021

• Η ενημέρωση: “Εμφανώς βελτιωμένος συγκριτικά με την εμφάνιση που πραγματοποίησε την περασμένη βδομάδα κόντρα στη Νέα Σαλαμίνα στη Λεμεσό παρουσιάστηκε στον αποψινό του αγώνα απέναντι στον Παφιακό στο Λευκόθεο ο ΑΠΟΕΛ.

• Χαραλάμπους): Γιάνσονς, Σοφοκλέους, Σάαρ, Σκορδής, Στρουγκάρεβιτς, Κυπριανού, Παντελή (λ) (Παναγίδης, Αβερκίου, Κανάρης, Χαριδήμου) “

• Και στα τρία σετ ο ΑΠΟΕΛ ήταν απόλυτα ανταγωνιστικός και απαιτητικός, ωστόσο η ομάδα της Πάφου κατάφερνε να τα κερδίζει στα τελικά στάδια τους και στις λεπτομέρειες, παίρνοντας έτσι τη νίκη.

• Στη συνέχεια, ο Παφιακός πήρε με αντεπίθεση το προβάδισμα, κατακτώντας το σετ με 20-25.

16/01/21 11:39

Άξιζε πολύ περισσότερα…

Το Σωματείο ενημερώνει για την χθεσινοβραδινή ήττα του πετοσφαιρικού τμήματος από τον Παφιακό στο Λευκόθεο με 0-3 σετ. Η ενημέρωση: “Εμφανώς βελτιωμένος συγκριτικά με την εμφάνιση που πραγματοποίησε την περασμένη βδομάδα κόντρα στη Νέα Σαλαμίνα στη Λεμεσό παρουσιάστηκε...