19.08.2019

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ

• Για όλα όσα αφορούν το ΑΠΟΕΛ μετά και την πρόκριση επί της Σουτζέσκα μίλησε στονSuperSportfm104.0 ο εκπρόσωπος τύπου Νεκτάριος Πετεβίνος.

• Πρόκριση στον Γ΄ προκριματικό γύρο του Champions League με δεύτερη νίκη για τον ΑΠΟΕΛ κόντρα στην Σουτζέσκα.

• Μούσα Αλ Τάμαρι και Πάβλοβιτς συνεργάστηκαν ξανά και η ομάδα μας στο 25ο λεπτό έκανε το 2-0 κόντρα στην Σουτζέσκα.

• Ο Τάμαρι ήταν ξανά εντυπωσιακός, ενώ και ο Πάβλοβιτς ήταν ουσιαστικός:Να θυμίσω ότι η πρώτη φετινή προσπάθεια της Σουζτέσκα έγινε από ένα μακρινό σουτ.

04/08/19 19:27

ΑΠΟΕΛ 3-0 Σουτζέσκα: Πάβλοβιτς SHOW και πρόκριση!

Πρόκριση στον Γ΄ προκριματικό γύρο του Champions League με δεύτερη νίκη για τον ΑΠΟΕΛ κόντρα στην Σουτζέσκα. Mε χατ-τρικ του Πάβλοβιτς η ομάδα μας επικράτησε με 3-0. Δύο ασίστ από τον Αλ Τάμαρι. Ντεμπούτο με τα γαλαζοκίτρινα για τον Άλεφ. Ο αγώνας: Α΄ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Νωρίς...

Apoel365.net ·

Apoel365.net

Μαχητικός ο Τάμαρι-Γκολ ο Πάβλοβιτς!

Μόλις στο 12ο λεπτό του αγώνα κόντρα στην Σουτζέσκα η ομάδα μας μπήκε μπροστά στο σκορ με γκολ του Πάβλοβιτς. Μισό..γκολ από τον Μούσα Αλ Τάμαρι που πάλεψε κέρδισε μπάλα και μετά από κόντρα η μπάλα έφτασε στον σκόρερ.

Χατ-τρικ ο Πάβλοβιτς!

Παράσταση για ένα ρόλο ο αγώνας του ΑΠΟΕΛ κόντρα στην Σουτζέσκα. Ο Άντρια Πάβλοβιτς στο 66ο λεπτό πέτυχε το 3ο προσωπικό του γκολ και συστήθηκε με τον καλύτερο τρόπο στον κόσμο της ομάδας μας.

To ΤΕΛΕΙΩΣΕ στο 25΄ο Πάβλοβιτς! 2-0 με ασίστ Τάμαρι!

Μούσα Αλ Τάμαρι και Πάβλοβιτς συνεργάστηκαν ξανά και η ομάδα μας στο 25ο λεπτό έκανε το 2-0 κόντρα στην Σουτζέσκα. Πλέον με συνολικό σκορ 3-0 η ομάδα μας είναι στον επόμενο γύρο.

Άσχημα τα νέα για Τάμαρι

Δεν είναι καλά τα νέα για τον τραυματισμό του Μούσα Αλ Τάμαρι. Οι εξετάσεις του Ιορδανού έδειξαν ότι έχει υποστεί θλάση Α’ βαθμού στο γαστροκνήμιο και έτσι χάνει σίγουρα το πρώτο παιχνίδι με την Καραμπάκ. Αμφίβολος και για τον επαναληπτικό.

Την Πέμπτη τα νέα για τον Τάμαρι

Για όλα όσα αφορούν το ΑΠΟΕΛ μετά και την πρόκριση επί της Σουτζέσκα μίλησε στονSuper Sport fm104.0 ο εκπρόσωπος τύπου Νεκτάριος Πετεβίνος. Ο Τάμαρι ήταν ξανά εντυπωσιακός, ενώ και ο Πάβλοβιτς ήταν ουσιαστικός: «Να θυμίσω ότι η πρώτη φετινή προσπάθεια της Σουζτέσκα έγινε...

Πάβλοβιτς:«Φοβερή ομαδική δουλειά»

Δείτε την πρώτη ανάρτηση στα social media από τον Πάβλοβιτς μετά το χατ-τρικ κόντρα στην Σουτζέσκα..