11.04.2021

• Ο χειροσφαιρικός ΑΠΟΕΛ ηττήθηκε χθες εντός έδρας από τον Παρνασσό Στροβόλου με 16-30 στον προτελευταίο αγώνα για τη δεύτερη φάση του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ ανδρών.

• Ωστόσο, στο δεύτερο ημίχρονο η κυριαρχία του Παρνασσού ήταν καθολική.

• Για την ολοκλήρωση των υποχρεώσεων του ΑΠΟΕΛ στο φετινό πρωτάθλημα απομένει ένας ακόμη αγώνας, απέναντι στο Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο, το οποίο η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει την ερχόμενη βδομάδα.”

• Ο ΑΠΟΕΛ πάλεψε με αξιώσεις το πρώτο ημίχρονο, όπου βρέθηκε να χάνει με τέσσερα τέρματα διαφορά (σ.σ.σκορ ημιχρόνου 9-13).

21/02/21 12:25

Άνιση μάχη και…ήττα

Ο χειροσφαιρικός ΑΠΟΕΛ ηττήθηκε χθες εντός έδρας από τον Παρνασσό Στροβόλου με 16-30 στον προτελευταίο αγώνα για τη δεύτερη φάση του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ ανδρών. Η ενημέρωση από το Σωματείο: “Την ήττα από τον Παρνασσό Στροβόλου με 16-30 γνώρισε το απόγευμα του Σαββάτου...