15.11.2019

• ΑΠΟΕΛ:Μπέλετς, Μιχαήλοβιτς, Ζοαοζίνιο, Μερκής, Ιωάννου, Γκέντσογλου, Σόουζα , Μάτιτς (74΄Ντε Βινσέντι), Μπέζιακ (65΄Βιντιγκάλ), Τάμαρι (65΄Γιάκολις), Πάβλοβιτς.

• Με το δέξί μπήκε η ομάδα μας στο πρωτάθλημα αφού νίκησε στο Γ.Σ.Π την ΑΕΛ με 3-0 στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής.

• Στο 21ο λεπτό ο Τόρες μπήκε από πλάγια στην περιοχή, έκανε το σουτ, αλλά τον πρόλαβε ο Μερκής και παραχώρησε το κόρνερ.

• Στο 13΄ο ίδιος παίκτης σε νέα εκτέλεση φάουλ, έπιασε ξανά την κεφαλιά στο 2ο δοκάρι με την μπάλα να φεύγει έξω.

19/09/19 20:03

Άνετος και πρώτο τρίποντο!

Με το δέξί μπήκε η ομάδα μας στο πρωτάθλημα αφού νίκησε στο Γ.Σ.Π την ΑΕΛ με 3-0 στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής. Τα γκολ οι Σόουζα,Μιχαήλοβιτς και Πάβλοβιτς. Ο αγώνας: Μόλις στο 5ο λεπτό ο Σόουζα εκμεταλλεύτηκε με τον καλύτερο τρόπο την έξυπνη πάσα του Πάβλοβιτς και...